Copyrights '2021 DONBUD

Donbud Opatówek

ul. Helleny 20,

62-860 Opatówek

  Materiały budowlane

tel. 603 619 061

  Salon płytek                   

tel. 509 508 221

email: donbud.plytki@vp.pl  godz. otwarcia :                       

pn-pt :  7.00-18.00,                   

sob : 7.00-14.00                    

Kontakt :

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Biuro DONBUD

tel. 62 503 3115

donbud@vp.pl

NIP 6181109375,

Regon 250994001

Projektant

Arkadiusz

Projektantka

Edyta

Zespół

Kariera

Obecnie nie poszukujemy nowej osoby do współpracy, ale jeśli uważasz, że masz ciekawe portfolio, napisz do nas na: donbud@vp.pl. Być może skontaktujemy się z Tobą w przyszłości.

 

Historia rozwoju firmy sięga lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Początkowo firma zajmowała się działalnością produkcyjno-usługową by w końcu wzbogacić swoją aktywność o handel i usługi doradcze. Istotna część działalności przypada na usługi projektowe oraz usługi związane z formalnymi sprawami dotyczącymi budownictwa. Szeroki wachlarz zagadnień w ciągu niemal trzydziestu lat pozwolił nam zdobyć doświadczenie oraz co najbardziej istotne zaufanie naszych Klientów. 

 

Historia

Hurtownia DONBUD od niemal 20 lat zajmuje się dystrybucją, dostarczaniem i transportem materiałów budowlanych. Firma przez te lata znacznie rozszerzyła przedmiot swej początkowej działalności o całkowicie nowe zagadnienia takie jak meble czy usługi dotyczące realizacji inwestycji. Naszym staraniem od początku działania chcieliśmy zaproponować Klientom najszerszy możliwy asortyment oraz najnowsze trendy asortymentowe w Kraju i Europie. Jednym z podstawowych celów działania jest kompleksowa obsługa wszystkich, którzy zainteresują się towarami i usługami proponowanymi przed DONBUD. 

 

     Wieloletnie doświadczenia w branży budowlanej pozwoliły nam wypracować profesjonalne metody obsługi, poczynając od ustalenia potrzeb i oczekiwań Klienta, poprzez wykonanie projektu i dostarczenie towaru aż po wykonanie zlecenia.

O nas