O nas

Hurtownia DONBUD od niemal 20 lat zajmuje się dystrybucją, dostarczaniem i transportem materiałów budowlanych. Firma przez te lata znacznie rozszerzyła przedmiot swej początkowej działalności o całkowicie nowe zagadnienia takie jak meble czy usługi dotyczące realizacji inwestycji. Naszym staraniem od początku działania chcieliśmy zaproponować Klientom najszerszy możliwy asortyment oraz najnowsze trendy asortymentowe w Kraju i Europie. Jednym z podstawowych celów działania jest kompleksowa obsługa wszystkich, którzy zainteresują się towarami i usługami proponowanymi przed DONBUD. 

 

     Wieloletnie doświadczenia w branży budowlanej pozwoliły nam wypracować profesjonalne metody obsługi, poczynając od ustalenia potrzeb i oczekiwań Klienta, poprzez wykonanie projektu i dostarczenie towaru aż po wykonanie zlecenia.

Historia

Historia rozwoju firmy sięga lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Początkowo firma zajmowała się działalnością produkcyjno-usługową by w końcu wzbogacić swoją aktywność o handel i usługi doradcze. Istotna część działalności przypada na usługi projektowe oraz usługi związane z formalnymi sprawami dotyczącymi budownictwa. Szeroki wachlarz zagadnień w ciągu niemal trzydziestu lat pozwolił nam zdobyć doświadczenie oraz co najbardziej istotne zaufanie naszych Klientów. 

 

Obecnie nie poszukujemy nowej osoby do współpracy, ale jeśli uważasz, że masz ciekawe portfolio, napisz do nas na: donbud@vp.pl. Być może skontaktujemy się z Tobą w przyszłości.

 

Kariera

Zespół

Edyta

Projektantka

Arkadiusz

Projektant

Biuro DONBUD

tel. 62 503 3115

donbud@vp.pl

NIP 6181109375,

Regon 250994001

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt :

Donbud Opatówek

ul. Helleny 20,

62-860 Opatówek

  Materiały budowlane

tel. 603 619 061

  Salon płytek                   

tel. 509 508 221

email: donbud.plytki@vp.pl  godz. otwarcia :                       

pn-pt :  7.00-18.00,                   

sob : 7.00-14.00                    

Copyrights '2021 DONBUD